W walce z uzależnieniem od alkoholu niezwykle ważna jest profesjonalna pomoc świadczona przez specjalistów z odpowiednim stażem. Dlatego właśnie nasz prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu oraz wielu innych rodzajów nałogów oferuje detoks i terapię również pacjentom z Rzeszowa i okolic.

Jeżeli zauważysz, że bliska Ci osoba:

  • coraz częściej ma luki w pamięci w trakcie zbyt długiego picia;
  • pije, gdyż nie radzi sobie ze swoimi problemami;
  • staje się drażliwa, gdy nie może się napić;
  • pije coraz częściej.

Może to oznaczać, że zmaga się z tak poważną chorobą, jak alkoholizm i wymaga leczenia. Publiczne oraz prywatne ośrodki leczenia uzależnień dostępne są na terenie całego kraju, ale Ośrodek AGNUS proponuje pomoc kompleksową, a jednocześnie indywidualne podejście do potrzeb każdego z pacjentów. Oferujemy między innymi detoks, czyli możliwość pozbycia się z organizmu toksyn związanych z długoletnim najczęściej spożywaniem alkoholu. Dodatkowym plusem tego zabiegu jest również przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej oraz uzupełnienie niedoborów składników mineralnych w organizmie osoby zmagającej się z alkoholizmem. Po odbyciu detoksu pacjentowi łatwiej jest pozostać w trzeźwości i podjąć kroki do rozpoczęcia leczenia w ośrodku leczenia alkoholizmu.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień proponuje swoim pacjentom stałą opiekę lekarską oraz terapeutyczną, również już po zakończeniu pobytu. Dzięki temu detoks, a także późniejsza terapia przyniosą oczekiwane efekty, a pacjent będzie mógł cieszyć się życiem w trzeźwości przez kolejne lata. W znacznym stopniu poprawi się również stan jego zdrowia. Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby na każdym etapie pobytu pacjent czuł się bezpiecznie oraz komfortowo, dzięki czemu przez okres detoksu, często bardzo trudny, przechodzi możliwie spokojnie. W razie potrzeby na tym etapie nasi lekarze podają również leki, które mają na celu pomoc w wyciszeniu i przejściu przez proces detoksykacji.

Co warto również zaznaczyć, stosujemy terapie znane i cenione w prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień, w tym alkoholizmu na całym świecie. Czerpiemy z wiedzy oraz doświadczeń lekarzy, a także terapeutów z różnych zakątków globu, cały czas aktualizując i udoskonalając nasze metody pomagania osobom zmagającym się z uzależnieniem. Dzięki temu zarówno nasi pacjenci z Rzeszowa, jak i ich rodziny będą mieć pewność, że otrzymają pomoc na najwyższym poziomie. Prywatne leczenie alkoholizmu ma tę przewagę nad ośrodkami refundowanymi, że nasi pacjenci mają możliwość uczestniczenia w bardzo dużej ilości zajęć, co przyspiesza i ułatwia cały proces dochodzenia do pełnego zdrowia.

Zapraszamy do kontaktu z prywatnym ośrodkiem leczenia alkoholizmu AGNUS pacjentów z Rzeszowa oraz okolic, którzy chcieliby rozpocząć nowe, lepsze życie bez nałogów oraz uzależnień, które mogą mieć negatywny wpływ na każdy aspekt codziennego funkcjonowania zarówno w życiu rodzinnym, społecznym, jak i zawodowym. Zapewniamy przede wszystkim dyskrecję, a także profesjonalną pomoc lekarską i psychologiczną na każdym etapie pobytu u nas, a także po zakończeniu terapii.

Średnia ocen: 2.5 / 5. Liczba ocen 2