W dzisiejszym, zabieganym świecie coraz więcej osób musi zmierzyć się z najróżniejszymi uzależnieniami. Do jednego z najczęściej spotykanych, również ze względu na stosunkową łatwość w dostępie do tej używki, należy alkoholizm. Dlatego właśnie prywatne ośrodki leczenia uzależnień na całym świecie proponują kompleksowe, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów terapie, których celem jest pomoc w wyjściu z tej choroby, między innymi poprzez detoks i codzienne rozmowy, a w efekcie powrót do normalnego życia. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu oraz wielu innych nałogów proponuje w pełni profesjonalną pomoc, dzięki której pacjenci z Lublina oraz okolic będą mogli rozpocząć swoje życie na nowo.

Wiele osób zastanawia się, jakie są najczęstsze objawy alkoholizmu. Wśród nich należy wymienić nie tylko zbyt częste picie, ale także kilka innych objawów, które często nie są brane pod uwagę jako niepokojące. Należą do nich przede wszystkim:

  • tak zwane „picie na klin”, kiedy to według osoby zmagającej się z nałogiem należy napić się kolejnego dnia, aby wyleczyć objawy abstynencyjne;
  • alkohol staje się sposobem na rozwiązywanie codziennych problemów czy też frustracji, alkoholik nie potrafi w inny sposób sobie z nimi radzić;
  • osoba uzależniona pije pomimo sytuacji, w których nie jest to dozwolone, jak choćby ciąża, praca czy też prowadzenie samochodu;
  • pojawiają się coraz częstsze luki w pamięci spowodowane nadmiernym piciem;
  • alkohol staje się codziennością, rutyną, jego brak powoduje rozdrażnienie.
 

Co warto w tym momencie zaznaczyć, alkoholizm to nie jest tylko problem osoby zmagającej się z tym uzależnieniem. Często choroba ta dotyka również całe rodziny, przede wszystkim dzieci osób chorych. Jest katalizatorem awantur czy też ukrywania przed innymi problemu. Małżonkowie osób chorych na alkoholizm często mają syndrom współuzależnienia, przez co również nie potrafią normalnie funkcjonować, nadmiernie opiekują się alkoholikiem czy też zaniedbują samych siebie. Dlatego też tak ważne jest podjęcie odpowiedniej terapii w prywatnym ośrodku leczenia alkoholizmu.

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Proponujemy kompleksowe prywatne leczenie alkoholizmu dla osób z Lublina oraz okolic, które często rozpoczyna się od detoksu. Polega on na oczyszczeniu organizmu pacjenta, co w znacznym stopniu wspomaga późniejszą terapię oraz sprawia, że osoba uzależniona czuje się o wiele lepiej. Sam detoks przeprowadzany jest pod okiem lekarzy, którzy w każdej chwili wspomagają pacjenta w całym procesie. W późniejszych etapach, dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej w Polsce oraz prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień na całym świecie nasi terapeuci pomagają w wyjściu z tego nałogu.

Zapraszamy osoby z Lublina oraz okolic do kontaktu, w celu konsultacji oraz umówienia wizyty. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień proponuje kompleksową terapię, od detoksu, poprzez codzienne spotkania z lekarzami czy psychologami. W efekcie możliwy jest całkowity powrót do zdrowia oraz rozpoczęcie swojego życia tak naprawdę na nowo.

Średnia ocen: 4 / 5. Liczba ocen 1